Круглий стіл з фахівцями ГУС в Одеській області

127 березня 2024 року в межах Тижня Доброчесності в Університеті Ушинського відбувся Круглий стіл за участю фахівців Головного управління статистики в Одеській області на тему «РОЛЬ СТАТИСТИЧНОЇ ІНФОРМАЦІЇ У СУЧАСНОМУ ІНФОРМАЦІЙНОМУ СУСПІЛЬСТВІ. СТАТИСТИЧНІ ДАНІ – ОСНОВА ДЛЯ НАУКОВИХ ДОСЛІДЖЕНЬ».
Метою заходу було ознайомлення аспірантів та молодих вчених університету з інформаційними можливостями Головного управління статистики (ГУС) в Одеській області, умовами користування інформаційно-публікаційним фондом, а також обговорення питань доброчесного використання статистичної інформації в наукових дослідженнях.
У заключній частині заходу учасників очікував інтерактив у вигляді статистичної вікторини про Одеську область із визначенням переможців.

 

Пустая синяя полоска

© 2024 Університет Ушинського
https://hoston.blob.core.windows.net/juragan/slot-mahjong-gacor.html https://hoston.blob.core.windows.net/juragan/slot-luar-negeri.html https://hoston.blob.core.windows.net/juragan/slot-gacor-online.html https://simkatmawa.ubt.ac.id/V2/app-web/page/produk/demo-pragmatic/ https://sisdata.unpak.ac.id/uploads/sgacor/ https://ee.itk.ac.id/data/
https://slot-bonanza-terpercaya.powerappsportals.com/