Круглий стіл «Академічна доброчесність в освітньому середовищі»

128 березня 2024 року кафедрою освітнього менеджменту та публічного управління було організовано круглий стіл «Академічна доброчесність в освітньому середовищі», який проводився відповідно до університетських заходів Тижня доброчесності.

Спікерами заходу виступили студенти 2 курсу освітньо-професійної програми «Публічне управління та адміністрування»: Анастасія Нєкрасова, Христина Бодюл, Діана Волошина, Серафима Гавриленко.
Учасниками круглого столу були розглянуті основні складові етики наукової діяльності, морально-етичні цінності дослідника та вимоги до нього, фундаментальні цінності академічної доброчесності. Окрема увага була приділена видам порушень академічної доброчесності та академічній відповідальності здобувачів освіти за порушення академічної доброчесності. Учасники круглого столу обговорили інструменти дотримання академічної доброчесності та заходи щодо запобігання і сучасні напрями боротьби з академічним плагіатом, а також безпосередньо системи для перевірки текстів на ознаки плагіату, зокрема Strike Plagiarism.
До обговорення актуальних питань академічної культури й етики у вищій освіті, академічної доброчесності в сучасному освітньо-науковому просторі, політики запобігання плагіату долучилися студенти спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування», магістри спеціальності 073 «Менеджмент». В обговоренні взяли участь також й інші здобувачі освіти навчально-наукового інституту природничо-математичних наук, інформатики та менеджменту (спеціальностей 014 Середня освіта (Математика), 014 Середня освіта (Інформатика), 014 Середня освіта (Фізика), 014 Середня освіта (Природничі науки) Університету Ушинського.

 

Пустая синяя полоска

© 2024 Університет Ушинського
https://hoston.blob.core.windows.net/juragan/slot-mahjong-gacor.html https://hoston.blob.core.windows.net/juragan/slot-luar-negeri.html https://hoston.blob.core.windows.net/juragan/slot-gacor-online.html https://simkatmawa.ubt.ac.id/V2/app-web/page/produk/demo-pragmatic/ https://sisdata.unpak.ac.id/uploads/sgacor/ https://ee.itk.ac.id/data/
https://slot-bonanza-terpercaya.powerappsportals.com/