17 травня 2024 року до Дня науки було проведено гостьову лекцію «Використання комплексу онлайн-сервісів у навчанні математики молодших школярів», ініційовану кафедрою математики і методики її навчання факультету початкового навчання Університету Ушинського. На заході були присутні студенти денної та заочної форми навчання спеціальності 013 Початкова освіта.
Лектор: Тетяна Георгіївна Бріцкан, доктор філософії, старший викладач кафедри дошкільної та початкової освіти Ізмаїльського державного гуманітарного університету. Під час виступу було обговорено актуальність та доречність використання онлайн-сервісів під час організації освітнього процесу у початковій школі, проаналізовано можливості використання окремих цифрових додатків на уроках математики.