Зустріч з представниками Академії наук (м. Бухарест, Румунія)

2313 червня відбулась перша робоча зустріч представників Університету Ушинського та Академії наук (м. Бухарест, Румунія). В заході взяли участь: проректор з міжнародної, соціально-гуманітарної та науково-педагогічної роботи Андрій Начев, начальник відділу міжнародних зв’язків Олександра Моргун, доктор філологічних наук, вчений - дослідник, літературознавець Дорін Гарофяну, вчений дослідник, доктор філологічних наук, славіст Мануела Антон.

1

Під час зустрічі було обговорено стратегії та перспективи подальшої співпраці, визначено труднощі, які виникають у процесі комунікації, а також пріоритети, на яких варто зосередитись у першу чергу. Колеги з Румунії висловили бажання надавати всебічну підтримку та розвивати співпрацю з університетом. Відправною точкою має бути укладення Меморандуму про співпрацю.

2

Сподіваємось, що така співпраця уможливить реалізацію спільних програм, підсилення освітньої і наукової співпраці для досягнення нових результатів зі спільних проєктів та впровадження інновацій, які будуть корисними як для Одещини, так і працюватимуть на благо всієї України.

 

Пустая синяя полоска

© 2024 Університет Ушинського
trik slot server luartrik maxwin power of thor megawayscara tembus 20 parlay bolartp mahjong ways naga hitamslot onlinebocoran terbaru rtp slotpola gacor wild bounty showdownpola gacor twilight princessscatter hitam mahjong waysslot habaneroasiaklub https://www.iliade-ingenierie.com/trik-slot-server-luar/ https://www.martiplast.com/trik-maxwin-power-of-thor-megaways/ https://www.martiplast.com/cara-tembus-20-parlay-bola/ https://oicc.org/rtp-mahjong-ways-naga-hitam/ https://www.itinova.org/slot-online/ https://www.iliade-ingenierie.com/bocoran-terbaru-rtp-slot/ https://www.martiplast.com/pola-gacor-wild-bounty-showdown/ https://oicc.org/pola-gacor-twilight-princess/ https://www.itinova.org/scatter-hitam-mahjong-ways/ https://www.itinova.org/slot-habanero/ https://www.martiplast.com/tips-gacor-maksimal-andalan-slotter-sepuh/ https://www.martiplast.com/teknik-gacor-naga-hitam-mahjong/ https://www.itinova.org/slot-resmi-gacor/ https://www.itinova.org/slot-mahjong-ways-2/ https://oicc.org/rtp-slot-starlight-princess-1000/ https://oicc.org/trik-modal-receh/ https://147.139.207.107/ https://8.215.31.229/ https://8.215.55.180/ https://147.139.212.232/ https://8.215.58.83/ https://147.139.182.39/ https://147.139.212.74/ https://amantoto.cfd/
https://slot-bonanza-terpercaya.powerappsportals.com/