Всеукраїнська студентська олімпіада з дисципліни «Математика» серед педагогічних університетів: результати та переможці.

Згідно з наказом Міністерства освіти і науки України від 09.12.2016 р. № 1495 «Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2016/2017 навчальному році», на базі фізико-математичного факультету Державного закладу «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського» з 5 по 8 квітня 2017 року було проведено ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Математика» (далі – Олімпіада) серед педагогічних університетів.

До участі в Олімпіаді було подано 20 заяв від студентів 12 педагогічних ВНЗ України, а саме: Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського, Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка, Кіровоградського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка, Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова, Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя, Сумського державного педагогічного університету імені А. С. Макаренка, Уманського державного педагогічного  університету імені Павла Тичини, Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького, Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка, Чернігівського національного педагогічного університету імені Т. Г. Шевченка, Ізмаїльського державного педагогічного університету, Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К. Д. Ушинського.

Олімпіаду було проведено у два тури. Учасникам були запропоновані завдання з вищої та елементарної математики.

Переможцями олімпіади стали:

ІІ місце:

1. Ромащенко Катерина Володимирівна, студентка Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К. Д. Ушинського;
  2. Бобров Олег Андрійович, студент Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького.

ІІІ місце:

1. Овчаренко Артур Юрійович, студент Сумського державного педагогічного університету імені А. С. Макаренка.

Вітаємо переможців та учасників Олімпіади, а також їхніх  керівників: доцентів кафедри вищої математики і статистики Університету Ушинського О. М. Синюкову та С. М. Сапрікіна.

Доводимо до відома учасників ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Математика», що свої відгуки та пропозиції щодо проведення Олімпіади можна надсилати на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Оргкомітет Олімпіади