Чарівний світ ударних інструментів

6 грудня 2018 року в м. Одесі відбувся концерт під назвою "Ударні як серце оркестру". Автором проекту та солісткою виступила викладач факультету музичної та хореографічної освіти Універистету Ушинського, лауреат міжнародних конкурсів в Італії, Сербії, Молдові, Україні Ганна Рало.

 В першій частині концертної програми слухачам було представлено  Концерт для марімби і камерного оркестру Емануеля Сежерне. В другій частині концерту у виконанні камерного оркестру Одеської обласної філармонії під керівництвом Заслуженого артиста України Ігоря Шаврука та ансамблю ударних інструментів під керівництвом доцента Олексія Рало прозвучав твір Родіона Щедріна "Кармен-сюїта".

Концерт  був яскравим, наповненим грою контрастів та не залишив байдужим жодного глядача. Публіка бурними оплисками подякувала усім виконавцям. Чекаємо всіх бажаючих на наступному  концерті-абонементу, який пройде 31 березня 2019 року під назвою "Калейдоскоп ударних інструментів", де слухачі почують твори для ударних інструментів в ансамблі з саксофоном, скрипкою, кларнетом та баяном.

 

Пустая синяя полоска

© 2017 Університет Ушинського