Тренінг-тестування з біології

23 лютого 2019 року кафедрою біології і охорони здоров’я було проведено тренінг-тестування з біології для майбутніх абітурієнтів за адресою вул. Фонтанська дорога, 4, зелена зала, що стало вже традиційним. У тестуванні прийняли участь 38 учнів 11-х класів шкіл м. Одеса (зареєструвалося 55, але за складних погодних умов не всі приїхали). З привітанням школярів виступив завідувач кафедри біології і охорони здоров’я А. І. Босенко, який довів до абітурієнтів і їх батьків коротку історію університету, інститутів та факультетів, а також ознайомив присутніх з переліком спеціальностей, які ліцензовані у нашому університеті, зокрема були доведені особливості вимог зі спеціальності 222 – «Медицина», на яку оголошено набір у цьому році.

Під час перевірки робіт для учасників тренувального тестування викладачами кафедри було проведено екскурсію по корпусу на Фонтанській дорозі, 4, на якій учні були ознайомлені з основними спорудами, спортивними залами корпусу, лабораторіями кафедри.

За результатами тестування викладачами було здійснено якісний аналіз відповідей, звернуто увагу на найпоширеніші типові помилки, обговорено складні програмні розділи з біології та надані відповіді на запитання майбутніх абітурієнтів. Викладачам, що повели тестування та розбір питань – доц. О. В. Бобро, В. В. Борщенко, Є. В. Долгієр, В. Ф. Коджебаш, М. С. Топчій, К. А. Філіпцова – висловили вдячність батьки та учні – майбутні абітурієнти.

 

 

Пустая синяя полоска

© 2017 Університет Ушинського