Перемога студентів у VІI Міжнародному інструментальному конкурсі Євгена Станковича

VІI Міжнародний інструментальний конкурс Євгена Станковича пройшов у Київі  з 1-го по 8 квітня. Упродовж свого існування цей визначний культурно-мистецький захід користується авторитетом у професійних колах та у шанувальників класичної  музики, сприяє залученню обдарованої молоді до високого мистецтва, збереженню національної виконавської школи, підтримці престижу української культури. Прослуховування конкурсантів проводилося в 7 концертних залах столиці, а церемонія нагородження та заключний концерт лауреатів відбувся  у Національній філармонії України.

Серед переможців конкурсу – студенти класу  саксофона викладача факультету музичної та хореографічної освіти Степанової Г.О., які посіли призові міста: І премія- Ян Ханьжи, ІІІ премія- Ван Биньбінь. Дипломантами стали Сунь Сяодун та Чжан Тин.

Вітаємо наших переможців, їхнього викладача та концертмейстера Падалку А.І. з перемогою в пристижному конкурсі й бажаємо нових творчих злетів!