Випуск слухачів курсів підвищення кваліфікації зі спеціальності 073 Менеджмент, спеціалізації «Управління закладами загальної середньої освіти»

Протягом березня ‒ квітня 2019 року в Університеті Ушинського відділенням підвищення кваліфікації інституту підвищення кваліфікації та сертифікації спільно з кафедрою освітнього менеджменту та публічного управління реалізовано програму підвищення кваліфікації зі спеціальності 073 Менеджмент, спеціалізації «Управління закладами освіти (за типом)».

В ході роботи курсів, слухачі працювали над проблемою забезпечення реалізації Концепції «Нова українська школа»; опановували механізми управління ризиками в умовах закладу загальної середньої освіти; вирішували кейси з медіації, фінансово-економічної автономії сучасної школи та оцінювання результатів її освітньої діяльності.

Восьмого квітня відбулося урочисте вручення слухачам свідоцтв про підвищення кваліфікації.

Найщиріші побажання нашим випускникам!