Делегація Посольства Республіки Корея в Україні відвідала Університет Ушинського

12 квітня 2019 р. з офіційним візитом в місті Одесі перебувала делегація Посольства Республіки Корея в Україні. Під час візиту Посол Республіки Корея в Україні пан Лі Янг-Гу разом із Почесним Консулом Республіки Корея в місті Одесі пані Музалевою-Ангевельт Дар`єю Борисівною відвідали Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського.

У межах робочої зустрічі високих іноземих гостей з ректором академіком Олексієм Яковичем Чебикіним та представниками ректорату були обговорені питання академічного співробітництва університету з провідними закладами вищої освіти Республіки Кореї; використання Smart-технологій в освіти і на виробництві, розвитку молодіжного руху, обмінів спортивними командами, створення ресурсного корейського хаба на базі університетського Освітньо-інформаційного та культурного центру Республіки Корея, а також участі висококваліфікованих корейських фахівців у наукових дослідженнях та реалізації міжнародних проектів тощо.  

Посол Республіки Корея в Україні пан Лі Янг-Гу прочитав лекцію для студентів та викладачів університету «Корея-Україна. Бачення та стратегія”. По завершенні лекції дипломат відповів на чисельні запитання студентів.  

 

Пустая синяя полоска

© 2017 Університет Ушинського