Науковий студентський семінар «Інновації у сфері спортивного харчування»

17 квітня 2019 року в Навчально-науковому інституті фізичної культури, спорту та реабілітації Університету Ушинського, на кафедрі теорії і методики фізичної культури та спортивних дисциплін у межах ХІІІ Всеукраїнського фестивалю науки відбувся науковий студентський семінар «Інновації у сфері спортивного харчування».

Метою семінару стало обговорення актуальних питань фізичного виховання молоді, узагальнення досвіду та інновацій в галузі спортивного харчування та розгляд впливу харчових добавок на організм молодої людини.

За результатами проведення семінару було відзначено високий рівень представлених робіт студентів: Пустомельніка Дмитра, Додосєвої Анастасії, Чегріної Вероніки, Євстафієвої Світлани (науковий керівник – старший викладач кафедри теорії і методики фізичної культури та спортивних дісциплін Дроздова Катерина Валеріївна).

Учасники семінару мали можливість віртуально поспілкуватися зі спортсменами збірних команд України з метою обміну досвідом.

На семінар були запрошені студенти факультету початкової освіти та представники загальноосвітніх шкіл м.Одеси.