28-30 жовтня 2014 року вчетверте на базі інституту фізичної культури та реабілітації університету (зал рухливих ігор кафедри ТіМФВ, ЛФК та спортивної медицини) відбулися змагання з настільного тенісу в рамках ХХІІІ ОБЛАСНИХ СТУДЕНТСЬКИХ ІГОР.
У змаганнях взяли участь команди 16 вищих навчальних закладів м. Одеси. Турнір проводився з особисто-командним заліком в одиночному (чоловіки, жінки) та парному (чоловіки, жінки, мікст) розрядах, та за участі команд (чоловіки, жінки)
У жіночому одиночному розряді – І місце виборола аспірантка нашого університету Алексеєнко Наталія, ІІ місце дісталось представниці ОНУ ім. І.І. Мечнікова Стігарь Діані, ІІІ місце у напруженій боротьбі зайняла студентка Одеського національного медичного університету Спірідонова Ганна.
У чоловічому одиночному розряді перемогу здобув МС України, студент ІІІ курсу факультету фізичного виховання – Завадський Ігор, ІІ місце посів студент ОНУ ім. І.І. Мечнікова – Дехтярьов Олексій, ІІІ місце - студент НУ «ОЮА» Дебіжанський Герман.
У змішаному парному розряді у фінальному поєдинку зустрілися пари Завадський – Алексєєнко (університет) та Стігарь – Дехтярьов (ОНУ ім. І.І. Мечнікова). У запеклій боротьбі з рахунком 3:2 перемогу здобула пара Ігор Завадський та Алексеєнко Наталія.
У змаганнях чоловічих пар І місце зайняла пара НУ «ОЮА» Дебіжанський-Саприкін, пара ОНУ ім. І.І. Мечнікова Дехтярьов-Коровіченко посіла ІІ місце, ІІІ місце здобула пара нашого університету Завадський-Паламарчук.
У змаганнях жіночих пар І місце зайняла пара нашого університету Алексєєнко-Єфімова, ІІ місце – пара Одеського національного університету Стігарь-Сомова, ІІІ місце – студентки Одеського національного медичного університету Захарова-Спірідонова.
Результативними для нашого університету виявились командні змагання, у яких жіноча конманда Алексеєнко - Єфімова посіли перше місце, обігравши команди ОНУ (ІІ місце) та ОНМедУ (ІІІ місце). Чоловіча команда у складі Завадський І.-Паламарчук О. посіла ІІІ місце, програвши командам ОНУ ім. І.І. Мечнікова (І місце) та НУ «ОЮА» (ІІ місце).
Резюмуючи результати змагань слід зазначити, що не дивлячись на 5 перших місць у окремих видах змагань та кращий загальнокомандний результат за сумою очок (462 очки проти 405 очок), ніж минулого року, наша команда, яка посилилася двома кандидатами у майстри спорту (Паламарчук Олександр та Хмілевська Наталія), не змогла втримати «переможний поступ». Останнє зумовлено більш активним залученням провідних тенісистів України Одеським національним університетом ім. І.І. Мечнікова, який у цьому році посилився двома майстрами спорту України та одним кандидатом.
В цілому, у загальнокомандному заліку команда нашого університету, виборовши п’ять перших, два третіх, одне четверте, одне сьоме, одне восьме, два дев’ятих та одне XVІ місце, посіла загальнокомандне ІІ місце, поступившись 5-ма очками у загальнокомандному заліку команді ОНУ ім. І.І. Мечнікова (див. таблицю).
Назва ВНЗ |
Команда чоловіки |
Команда жінки |
Особисті чоловіки |
Особисті жінки |
Пари жінки |
Пари чоловіки |
Пари змішані |
Сума |
Місце |
ОНУ |
I 72 |
II 60 |
II, IV, VII 30, 20, 11 |
II, VIII, VXI 30, 9, 1 |
II 60 |
II 60 |
II, IV, X 60, 40, 14 |
467 |
I |
ПНПУ |
III 50 |
I 72 |
I, IX, XVI 36, 8, 1 |
I, IV, VII 36, 20, 11 |
I 72 |
III 50 |
I, VIII, IX 72, 18, 16 |
462 |
II |
НУ «ОЮА» |
II 60 |
IV 40 |
III, V 25, 17 |
VI, XI 14, 6 |
IV 40 |
I 72 |
III, V 50, 34 |
358 |
III |
ОНМедУ |
X 14 |
III 50 |
XI, XII 6, 5 |
III, V, VII 25, 17, 5 |
III 50 |
VI 28 |
VI, VII, XV 28, 22, 4 |
254 |
IV |
ОНАХТ |
VI 28 |
V 34 |
XIII 4 |
IX, X 8, 7 |
V 34 |
VII 22 |
XI, XIV 12, 6 |
155 |
V |
ОНМУ |
V 34 |
IX 16 |
VI, XIV 14, 3 |
XIV, XV 3, 2 |
VI 28 |
IV 40 |
XIII, XVI 8, 2 |
150 |
VI |
ОНПУ |
IX 16 |
VII 22 |
- |
- |
XI 12 |
V 34 |
- |
84 |
VII |
ОДАБА |
VII 22 |
X 14 |
XV 2 |
- |
VIII 18 |
IX 16 |
- |
72 |
VIII |
ОДАУ |
XIV 6 |
VI 28 |
- |
- |
X 14 |
VIII 18 |
- |
66 |
IX |
ОДУВС |
XII 10 |
XII 10 |
- |
XIII 4 |
IX 16 |
X 14 |
XII 10 |
64 |
X |
ОДЕконУ |
VIII 18 |
XI 12 |
- |
- |
VII 22 |
XII 10 |
- |
62 |
XI |
ОНМА |
IV 40 |
- |
VIII, X 9, 7 |
- |
- |
- |
- |
56 |
XII |
ОНАЗ |
XIII 8 |
XIII 8 |
- |
- |
XII 10 |
XI 12 |
- |
38 |
XIII |
ОДЕколУ |
XVI 2 |
VIII 18 |
- |
- |
- |
- |
- |
20 |
XIV |
ОІФ |
XI 12 |
- |
- |
- |
- |
|
- |
12 |
XV |
ОДК |
XV 4 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
4 |
XVI |
Вітаємо призерів:
Завадський Ігор (ІV курс, ІІІ група, факультет фізичного виховання)
Алексєєнко Наталія (аспірантка кафедри ТіМФВ, ЛФК та СМ)
Подоленко Олександр (ІІ курс, ІІІ група, факультет фізичного виховання)
Єфімова Анастасія (ІІ курс, ІІІ група, факультет фізичного виховання)
Паламарчук Олександр (І курс, факультет фізичного виховання)
Хмілевська Наталія (І курс, факультет фізичного виховання)