Розширення українсько-китайської академічної співпраці

У межах розвитку міжнародного співробітництва з КНР 7-10 травня 2019 року у Південноукраїнському національному педагогічному університеті імені К. Д. Ушинського з візитом перебувала делегація Ліннанського педагогічного університету на чолі з віце-президентом, професором Dai Thu.  

Ліннанський педагогічний університет був заснований у 1636 році й наразі є потужним центром підготовки фахівців, що розташований у районі Чікан міста Чжаньцзян провінції Гуандун (Китай).

На зустрічі ректора Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К. Д. Ушинського академіка О. Я. Чебикіна з китайськими колегами були визначені пріоритетні напрями співпраці, а саме: створення спільної наукової платформи для реалізації проектів; навчання студентів за програмами подвійних дипломів; післядипломної освіти; науково-педагогічного стажування; організації та проведення спільних наукових форумів, семінарів, круглих столів; здійснення академічних обмінів; підготовки науково-педагогічних кадрів на базі аспірантури та докторантури тощо.

На круглому столі за участі деканів і завідувачів кафедр були розглянуті можливості реалізації спільних програм у галузі психології, фізики та інноваційних технологій навчання природничих дисциплін, початкової освіти, педагогіки та ін.

Під час візиту китайських партнерів був підписаний договір про співпрацю між університетами.

 

Пустая синяя полоска

© 2017 Університет Ушинського