Наша команда з плавання – бронзовий призер Літньої Всеукраїнської Універсіади з плавання!

У м. Кам’янське (Дніпропетровська область), відбулися фінальні змагання XIV Літньої Всеукраїнської Універсіади України 2019 року з плавання. Загальне керівництво організацією та проведенням змагань здійснювалося Комітетом з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України та Федерацією плавання України.

Одеську область представляла команда Університету Ушинського, яка була сформована зі студентів Навчально-наукового інституту фізичної культури, спорту та реабілітації:  майстра спорту Ткаченко Дарії, майстра спорту міжнародного класу Григор’єва Івана, кандидата у майстри спорту Савшак Вікторії, майстра спорту міжнародного класу Стрільця Івана, майстра спорту Паскаля Андрія, майстра спорту Компанійця Кирила, кандидата у майстри спорту Мелішкевич Ганни, кандидата у майстри спорту Железняк Катерини.

На змаганнях Універсіади команда Університету Ушинського, посіла 3 командне місце. Команда Університету Ушинського перемогла такі сильні команди як Львівський державний університет фізичної культури і спорту та Харківську державну академію фізичної культури і спорту та ін.

Серед педагогічних і класичних університетів України наша команда посіла 1 місце.   

Слід висловити подяку керівництву нашого університету, викладачеві кафедри фізичного виховання Щекотиліній Н.Ф., директору навчально-наукового інституту фізичної культури, спорту та реабілітації, професору Джуринському П.Б., голові спортивного клубу університету, доценту Мунтяну І.С., головному бухгалтеру Кондратьєвій Р.Л., голові профспілкового комітету Начеву А.П. та ректорові нашого університету, академіку Чебикіну О.Я. за створені сприятливі  організаційні умови.

 

Пустая синяя полоска

© 2017 Університет Ушинського