Викладачі фізико-математичного факультету – переможці конкурсу інноваційних проектів!

Департаментом освіти і науки Одеської облдержадміністрації, Південним науковим центром НАН України та МОН України і Одеською обласною організацією роботодавців науково-технічних закладів був проведений конкурс інноваційних проектів, приурочений до Дня науки України.

У номінації «Кращий інноваційний проект у сфері розвитку сучасних інформаційних, комунікаційних технологій, робототехніки» переможцями стали викладачі фізико-математичного факультету Університету Ушинського: професор, завідувач кафедри фізики  Гохман Олександр Рафаїлович і доцент кафедри фізики Жуковський Вадим Кирилович як автори проекту «Роботизована система вводу потенційно небезпечних пристроїв та конструкцій у аварійний режим при наближенні землетрусу».

Вітаємо колег!