Мішаний хор Університету Ушинського - володар Гран-прі в Румінії.

З 1 по 5 липня 2019 року в культурно-історичному центрі Румунії - місті Ясси - проходив VIІ  Міжнародний конкурс хорової музики імені Г. В. Музіческу. У конкурсі брали участь хорові колективи з Македонії, Молдови, України,  Румунії та інших країн.

Гран-прі у номінації «Хорові колективи музичних вишів» перемогу здобув мішаний хор студентів факультету музичної та хореографічної освіти Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К. Д. Ушинського (керівники: Гетманець Н. Ю., Віла-Боцман О. П., концертмейстер Рудякова О. Г.). 

Згідно з вимогами конкурсу колективи виконували обов'язковий твір румунського композитора Гавріїла Музіческу «Rugaciunea» мовою оригіналу, духовний твір та хорову українську класику. На думку журі, виконання хором концертної програми було найвиразнішим і натхненнішим, що дозволило студентам Університету Ушинського одержати найвищу нагороду.

Щиро вітаємо з яскравою перемогою мішаний хор студентів факультету музичної та хореографічної освіти університету та бажаємо творчих успіхів, щастя, нових звершень та перемог!

 

Пустая синяя полоска

© 2017 Університет Ушинського