«Корейська осінь» в Університеті Ушинського

23 жовтня 2019 року в Південноукраїнському національному педагогічному університеті імені К. Д. Ушинського відбувся міжнародний освітньо-культурний захід «Корейська осінь», що був присвячений розширенню українсько-корейського співробітництва в галузі освіти і культури й проведений за підтримки Посольства Республіки Корея в Україні. У конкурсі корейської ораторської майстерності взяли участь студенти Університету Ушинського, а також учні одеських шкіл, де вивчається корейська мова. Під час концертної програми свою майстерність показали вихованці Одеської обласної федерації Тек Вандо.

За результатами конкурсу з декламації корейською мовою переможцями стали: серед студентів Університету Ушинського - Катерина Олефір (художньо-графічний факультет), Марія Тарасенко (факультет дошкільної педагогіки та психології), Вікторія Меджидова (факультет іноземних мов); серед учнів - Аліса Гаврилова, Владислава Сандуляк (Одеська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №38 Одеської міської ради Одеської області).

У межах заходу також відбувся круглий стіл на чолі з Радником-посланником Посольства Республіки Корея в Україні паном О ДжунгГином з питань перспектив роботи Освітньо-інформаційного та культурного центру Республіки Корея та реалізації нових освітніх програм і проєктів на факультеті іноземних мов Університету Ушинського. 

 

Пустая синяя полоска

© 2017 Університет Ушинського