Переможці Міжнародного конкурсу-фестивалю мистецтв «Співограй».

18 – 19  жовтня 2019 року за підтримки Міністерства  культури  України  в місті Харків пройшов Міжнародний конкурс-фестиваль мистецтв «Співограй». Виступ учасників  інструментальної номінації відбувся в Харківському музичному училище імені Б. Лятошинського і включав виконання двох різнохарактерних творів. Журі відзначило високий рівень професійної підготовки студенток 4 курсу факультету музичної та хореографічної освіти: перемогу та звання лауреату І ступеню одержала Тетяна Козлова (клас доцента Горожанкіної О.Ю.), ІІІ премію посіла Лі Хунянь (клас викладача Мамикіної А.І.).

Щиро вітаємо дівчат та їхніх наставників з перемогою та бажаємо нових творчих злетів, натхнення і нових яскравих перемог у майбутньому!