Результати змагань з настільного тенісу за програмою XXVIII обласних студентських ігор ЗВО III-IV рівнів акредитації

5-6 листопада 2019 року відбулися змагання з настільного тенісу в рамках XXVIII обласних студентських ігор серед ЗВО на базі клубу настільного тенісу «EVOLUTION». Турнір проводився з особисто-командним заліком в одиночному (чоловіки, жінки) та парному (чоловіки, жінки, мікс) розрядах.

У жіночому одиночному розряді – І місце виборола студентка 1 року навчання Івахів Валерія.

Результативними для нашого університету виявились змішані парні змагання, у яких два 1 місця посіла пара Сандуленко Юрій та Івахів Валерія.

У змаганнях чоловічих пар у парному розряді три 2 місця зайняли студенти ННІФКСР Подоленко Олександр – Сандуленко Юрій.

У змаганнях серед жінок у парному розряді два 2 місця посіла пара Івахів Валерія та Смаль Ірина.

Вітаємо переможців змагань: Сандуленко Юрій (магістрант 1 р.н. ННІФКСР), Подоленко Олександр (випускник ННІФКСР), Смаль Ірина (студентка 4 р.н. ННІФКСР), Івахів Валерія (студентка 1 р.н., факультет іноземних мов).