Високі результати студентів університету на Кубку України зі спортивної аеробіки

13-14 грудня 2019 року в місті Запоріжжя відбувся Кубок України серед студентів зі спортивної аеробіки. До складу команди ввійшли студентки навчально-наукового інституту фізичної культури, спорту та реабілітації Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К. Д. Ушинського Пільневич Марія (2 рік навчання) і Бундзяк Софія (1 рік навчання).

Виступаючі на Кубку України зі спортивної аеробіки в категорії «індивідуальні вправи», Пільневич Марія посіла – 3-е місце, «група» також була третьою. У категорії «трійки» спортсменки вибороли 2-е місце. У змаганнях команда кадетів посіла 3-е місце. До виступу команду спортсменів підготувала доцент кафедри гімнастики та спортивних єдиноборств, доктор наук з фізичного виховання і спорту Тодорова Валентина Георгіївна.

Завдяки вдалому виступу команди Одеська область у загальному заліку посіла 5 місце серед всіх областей України.

Наші щирі вітання спортсменам та побажання успіхів у підкоренні нових спортивних висот на змаганнях найвищого континентального і світового рівня!