УНІВЕРСИТЕТ УШИНСЬКОГО ТА ОКЦ «ІНСТИТУТ КОНФУЦІЯ» ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У ПРОФОРІЄНТАЦІЙНІЙ КАМПАНІЇ «КУХНЯ ПРОФЕСІЙ»

17 грудня 2019 року Університет Ушинського взяв участь у профорієнтаційній кампанії «Кухня професій».

Учням закладів загальної середньої освіти м. Одеси та їхнім батькам було презентовано спеціальності, за якими навчаються в Університеті Ушинського.

У межах події співробітники Освітньо-культурного центру «Інститут Конфуція», факультету іноземних мов та психологічної служби Університету Ушинського провели майстер-класи з ієрогліфіки, колоквіуми з вивчення китайської мови та культури, церемонію китайського чаювання, а також консультування всіх зацікавлених з питань вступу на навчання до ЗВО.