Університет Ушинського – переможець XXVII обласних студентських ігор

У 2019 році студенти Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К. Д. Ушинського брали участь у ХХVІІ обласних студентських іграх серед закладів вищої освіти Одещини. Змагання проводилися з 26 видів спорту серед 19 закладів вищої освіти. За результатами змагань у першій групі ЗВО перше місце посів Університет Ушинського.

27 грудня 2019 року відбулося урочисте нагородження університету організаторами змагань – Одеським обласним відділенням (філією) Комітетом з фізичного виховання та спорту МОН України та Одеським обласним комітетом Профспілки працівників освіти і науки України.

Щиро вітаємо студентів нашого університету зі спортивною перемогою й бажаємо подальших спортивних успіхів у Новому 2020 році!