Кафедра педагогіки Університету Ушинського оголошує старт конкурсу есе з теми «ЩО ДЛЯ МЕНЕ ПАТРІОТИЗМ І ЛЮБОВ ДО БАТЬКІВЩИНИ»

Для участі запрошуються студенти всіх факультетів Університету Ушинського

Рекомендації щодо написання есе:

Есе – це творчий прозовий твір, у якому в довільній формі автор виражає власні враження, роздуми, ставлення щодо обраної тематики. Стиль есе характеризується емоційністю викладу, образністю, афористичністю, символічністю, наявністю різноманітних прикладів, фактів, явищ, подій, ситуацій із власного та / або суспільного життя.

Отже, весь текст – це Ваші авторські роздуми, міркування, висновки. Висловлюйте думки вільно, використовуйте художні засоби (алегорії, порівняння, метафори тощо). Постарайтеся продемонструвати в тексті Ваш індивідуальний оригінальний авторський стиль і ставлення до проблеми.

Бажано супроводжувати есе кількома оригінальними фотографіями, що ілюструють заявлену тему, презентацією.

На титульній сторінці автор подає такі дані: назва есе, прізвище, ім’я, по батькові, спеціальність, курс, група.

Рекомендований обсяг до 3 сторінок формату А-4 (шрифт Times New Roman, 14 кегль, інтервал 1.5, поля стандартні).

Критерії оцінювання:

• повнота і глибина розкриття теми;

• оригінальність, нестандартність мислення;

• емоційність викладу;

• використання художніх засобів, допоміжних матеріалів (фото, презентація);

• структурна і композиційна цілісність;

• грамотність викладу.

Творчі роботи до 15 березня 2020 року надсилати на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Пустая синяя полоска

© 2024 Університет Ушинського
https://147.139.212.232/ https://8.215.58.83/ https://147.139.182.39/ https://147.139.212.74/ https://hoston.blob.core.windows.net/juragan/slot-mahjong-gacor.html https://hoston.blob.core.windows.net/juragan/slot-luar-negeri.html https://hoston.blob.core.windows.net/juragan/slot-gacor-online.html https://simkatmawa.ubt.ac.id/V2/app-web/page/produk/demo-pragmatic/ https://sisdata.unpak.ac.id/uploads/sgacor/ https://ee.itk.ac.id/data/
https://slot-bonanza-terpercaya.powerappsportals.com/