Робота Університету Ушинського під час карантину

Відповідно до наказу МОН України від 16.03.2020 року №406, наказу Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К. Д. Ушинського від 17.03.2020 року №92 Університет Ушинського переводить частину працівників на дистанційний режим роботи та призупиняє прийом громадян. Водночас уся кореспонденція, зокрема звернення, буде опрацьовуватись у звичному режимі.

Окрім того, скасовуються або відтерміновуються раніше заплановані наради, засідання, конференції тощо.

На час призупинення прийому громадян відправити звернення можна на поштову чи електронну адресу Університету Ушинського або ж залишити у скриньці для прийому кореспонденції.

Поштова адреса: 65020, м. Одеса, вул. Старопортофранківська, 26

Номер телефону: (048) 732-51-03.

Скринька для кореспонденції розміщена за адресою: м. Одеса, вул. Старопортофранківська, 26, головний корпус.