Онлайн-семінар «УПРАВЛІННЯ ЗМІНАМИ ТА ВИКЛИКАМИ У СУЧАСНОМУ ЗАКЛАДІ ОСВІТИ»

19 травня 2020 року кафедрою освітнього менеджменту та публічного управління Університету Ушинського та Регіональним інформаційно-ресурсний центром професійного розвитку керівників та фахівців соціономічної сфери було проведено онлайн-семінар «УПРАВЛІННЯ ЗМІНАМИ ТА ВИКЛИКАМИ У СУЧАСНОМУ ЗАКЛАДІ ОСВІТИ».

Під час семінару учасниками були презентовані цікаві доповіді та відбулося  обговорення актуальних для освітян питань:

1. «Концепція реджіо-педагогіки та вагомість нейропедагогіки в сучасній освіті» (доповідач: завідувач Дошкільного закладу – загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. Одеського приватного навчально-виховного комплексу «ОрСамеах» Жадік Наталія Миколаївна).

2. «Досвід організації документообігу в закладах загальної середньої освіти (на прикладі Одеського ліцею №9)» (доповідач: директор Одеського ліцею №9 Копач Сергій Олександрович).

3. «Досвід використання освітніх платформ для оцінювання навчальних досягнень учнів в умовах вимушеного карантину» (доповідач: заступник директора Одеської ЗОШ № 16 Семенко Алла Василівна).

У заході взяли участь науковці, менеджери освіти, здобувачі спеціальності 073 «Менеджмент» («Управління закладом освіти») Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К. Д. Ушинського, слухачі Школи кадрового резерву Департаменту освіти і науки Одеської міської ради та ін.

За підсумками семінару учасники отримають відповідний сертифікат.