Викладачами кафедри математики і методики її навчання Університету Ушинського було проведено лекції та семінари-практикуми учителів Одеської гімназії «Мрія»

11 - 16 червня 2020 р. викладачами кафедри математики і методики її навчання Університету Ушинського було проведено (з дотриманням санітарних умов) лекції, семінари-практикуми та тренінги для учителів математики та учителів початкових класів Одеської гімназії «Мрія» в рамках виконання науково-дослідної роботи «Дослідження науково-методичних засад формування математичної компетентності здобувачів середньої освіти». Під час зустрічей було обговорено низку актуальних проблем сучасної шкільної математичної освіти за такими напрямками:

1. Методика підготовки здобувачів середньої освіти до ЗНО з математики (доц. Кушнірук А.С, ст.викл. Тумбрукакі А.В.)

2. Методика навчання учнів доводити математичні твердження (доц. Нєдялкова К.В., доц. Іванова С.В.)

3. Мотивація навчальної діяльності здобувачів середньої освіти на уроках математики (доц. Коростіянець Т.П., доц. Нєдялкова К.В.)

4. Реалізація концепції НУШ у навчанні математики (початкова школа) (проф. Скворцова С.О., ст.викл. Гаєвець Я.С.)

5. Формування практичної математичної компетентності здобувачів середньої освіти (доц. Свєтной О.П., ст.викл. Іщенко А.Л.)

У результаті проведеної роботи було запропоновано шляхи вирішення зазначених проблем і перспективи подальших досліджень.

 

Пустая синяя полоска

© 2017 Університет Ушинського