В Університеті Ушинського відбувся семінар «Академічна доброчесність в закладах освіти»

19 листопада 2020 року кафедра сімейної та спеціальної педагогіки і психології Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К. Д. Ушинського провела онлайн семінар «Академічна доброчесність у закладах освіти».

У заході взяли участь викладачі та студенти факультету дошкільної педагогіки та психології денної форми навчання.

У ході семінару розглядалися питання щодо: дотримання академічної доброчесності педагогічними, науково-педагогічними працівниками та здобувачами освіти; принципів академічної доброчесності. Особливий акцент був зроблений на питанні про порушення академічної доброчесності, зокрема на:  академічному плагіаті, самоплагіаті, фабрикації, фальсифікації, списуванні, обмані, хабарництві, необєктивному оцінюванні. Учасників семінару було також ознайомлено з відповідальністю за порушення академічної доброчесності.