Мiжнародний день студентiв в Унiверситетi Ушинського

ngerb17 листопада 2020 року до Мiжнародного дня студентiв у Пiвденноукраїнському нацiональному педагогiчному унiверситетi iменi К. Д. Ушинського вiдбувся конкурс творчої молодi. Свої таланти студенти презентували у відеоформаті. Журі конкурсу було представлено головами студентських рад факультетів та інститутів Університету Ушинського.

Після перегляду понад 40 презентацій журі визначило переможців у різних номінаціях. Отже, у номiнацiї "Iнструментальний жанр" перше мiсце посiв Гвоздьов Роман (художньо-графiчний факультет). Кращими з хореографiї стали Комар Владислава (фiлологiчний факультет) та колектив Ансамблю китайського танцю (факультет iноземних мов). У номiнацii "Вокал" перемогла Тисевич Олена (фiлологiчний факультет). Кращими в жанрi " Художнє слово" були гумористи Стенгач Юлiя та Яковчук Валентина (фізико-математичний факультет). У загальноуніверситетському конкурсі перше мiсце посiв факультет початкового навчання.

Щиро вiтаємо переможцiв творчого конкурсу, а також усіх студентів з Міжнародним днем студентів! Своїми творчими здобутками студенти довели, що найталановитіші здобувачі освіти навчаються саме в Університеті Ушинського!

Студентський клуб

 

Пустая синяя полоска

© 2017 Університет Ушинського