Виступ політологів Університету Ушинського на Круглому столі до Дня філософії

119 листопада 2020 року викладачі, аспіранти та студенти спеціальностей 052 Політологія та 081 Право соціально-гуманітарного факультету Південноукраїнського національного педагогічного університету імен К. Д. Ушинського" стали активними учасниками щорічного Круглого столу «Людина має право: соціально-гуманітарний дискурс в контексті реформаційних процесів в Україні», який традиційно присвячений Дню філософії та проходив у м. Одесі.

Стати спікерами цього року випала честь кандидату політичних наук, доценту Ростецькій С. І. та аспірантці 4-го року навчання спеціальності 052 Політологія Айвазовій Т. А. Питання ідентичності та самоідентичності, а також проблеми фінансування політичних партій, які піднімали в своїх виступах представники Університету Ушинського, викликали жваву дискусію, учасники якої підкреслювали вагомість не втратити значущості цих питань через пандемію.