Інформаційна зустріч «Представлення поточних справ» в межах проєкту MoPED за підтримки ЄС Erasmus+

124 грудня 2020 року в Державному закладі «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського» відбулась інформаційна зустріч «Представлення поточних справ» у межах проєкту програми ЄС ERASMUS+ «MoPED – Модернізація вищої педагогічної освіти з використання інноваційних інструментів викладання» (№586098-EPP-1-2017-1-UA-EPPKA2-CBHE-JP).

Під час зустрічі академік Чебикін Олексій Якович, ректор Університету Ушинського, представив інформацію щодо результатів виконання окремих завдань в межах проєкту MoPED.

Детально було розглянуто обладнання спеціалізованої аудиторії інноваційним інструментарієм. Переваги обладнаної, на основі кращих європейських практик, аудиторії перед уже існуючими є суттєвими. Зараз світ глобалізований і динамічно змінний, тому наші здобувачі мають отримувати сучасну освіту, яка готуватиме їх до постійних змін.

В обладнаній аудиторії у студентів є зона відпочинку, чого не має в інших. Заняття є більш інтерактивними, а це активує мислення студентів, стимулює їх до самостійної роботи та забезпечує високі результати освітньої діяльності. 

 

Пустая синяя полоска

© 2017 Університет Ушинського