Перемога студентів Університету Ушинського на фестивалі "Торонто 2020"

2Інструментальний ансамбль факультету музичної та хореографічної освіти Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К. Д. Ушинського у складі студентів Чжуань Сінь, Лі Хунянь, Ді Таньчао та Ганни Грабовської  став лауреатом І ступеня на Канадсько-українському фестивалі дитячої та юнацької творчості "Торонто 2020" у номінації «Інструментальний жанр». Фестиваль проводився в партнерстві з Canadian Children’s Art Foundation та за підтримки київського ЗВО. Оцінку виступів конкурсантів здійснювало міжнародне журі, до складу якого увійшли відомі діячі культури і мистецтва, організатори міжнародних фестивалів у Канаді, Франції, Словаччині, Чехії, Угорщині, Австрії, Македонії, Хорватії, Болгарії та Чорногорії.

Оргкомітет фестивалю висловив подяку викладачам кафедри музично-інструментальної підготовки Університету Ушинського доцентові Горожанкіній О. Ю. та ст. викладачеві Мамикіній А. І. за високі професійні здобутки у вихованні творчого потенціалу української молоді та достойну підготовку студентів до участі в міжнародному фестивалі «Торонто 2020».

Щиро вітаємо наших переможців і бажаємо нових творчих здобутків, міцного здоров’я та подальших яскравих перемог!