Інформаційна зустріч «Результати апробації інноваційних курсів»

129 грудня 2020 року в Державному закладі «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського» відбулась інформаційна зустріч  «Результати апробації інноваційних курсів» у межах проєкту програми ЄС ERASMUS+ «MoPED – Модернізація вищої педагогічної освіти з використання інноваційних інструментів викладання» (№586098-EPP-1-2017-1-UA-EPPKA2-CBHE-JP).

Під час зустрічі доктор педагогічних наук Ордановська Олександра Ігорівна, керівник академічної групи проекту МоПЕД в Університеті Ушинського повідомила про результати введення в освітньо-професійні програми підготовки здобувачів освіти на фізико-математичному факультеті таких навчальних курсів:

1. «Робототехніка в освіті»
  2. «Конструктивні аспекти евклідової геометрії»
  3. «Інноваційні технології у навчанні фізики»

Запропоновані курси виявились дуже цікавими та пізнавальними для наших студентів, які залишали лише позитивні відгуки після завершення вивчення навчальних дисциплін. Здобувачі освіти відзначили, що отримана інформація є для них дуже корисною і неодмінно буде використана у їхній професійній діяльності.