Зустріч аспірантів кафедри музичного мистецтва і хореографії Університету Ушинського із стейкхолдером

227 лютого 2021 р. на базі Одеської спеціалізованої музичної школи імені професора П. С. Столярського відбулася зустріч аспірантів кафедри музичного мистецтва і хореографії Університету Ушинського із стейкхолдером - професором Одеської національної музичної академії імені А. В. Нежданової Черноіваненко Аллою Дмитрівною.

Алла Дмитрівна вже протягом трьох років спостерігає за участю наших аспірантів у різних конкурсах і фестивалях, надихає їх та передає досвід організації таких світ для дітей і юнацтва. Вона спільно з аспірантами відвідувала конкурси у Празі, Будапешті, Ліптовському Мікулаші (Словаччина). Чергова зустріч відбулася під час фестивалю “Constellation: SPRING OF OUR HOPE”, який було проведено із застосуванням засобів відеозв’язку. Водночас голосування журі здійснювалося у прямому ефірі та транслювалося  у відкритому доступі через Facebook.

Для аспірантів Університету Ушинського ця цікава зустріч відбулася в межах науково-педагогічної практики. Генеральний директор фестивалю Галина Скопа також поділилася зі здобувачами власним професійним досвідом організації таких заходів.