Майстер-клас стейкхолдера з методів статистичної обробки науково-педагогічних досліджень

104 березня 2021 року в межах роботи наукової лабораторії «Професійна освіта» кафедри педагогіки Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К. Д. Ушинського директором Одеського коледжу комп’ютерних технологій, доктором фізико-математичних наук, професором Ковальчуком Володимиром Володимировичем було проведено майстер-клас для аспірантів спеціальності 015 Професійна освіта «Технологія застосування методів математичної статистики в педагогічному дослідженні».

Досвідчений фахівець − професор В. В. Ковальчук надав практичні поради щодо використання найпоширеніших методів статистичної обробки науково-педагогічних досліджень. Аспіранти Університету Ушинського зазначили, що отримали цінні вміння застосовувати математико-статистичний інструментарій для обробки результатів власних досліджень.