Участь в теоретико-методологічному семінарі «Проблеми визначення об'єкту та предмету дослідження в дисертаційних роботах та НДР»

201 квітня 2021 року викладачі кафедри освітнього менеджменту та публічного управління Університету Ушинського Черненко Н. М., Зелінська Н.С. та ін. взяли участь в теоретико-методологічному семінарі «Проблеми визначення об'єкту та предмету дослідження в дисертаційних роботах та НДР», який проводився онлайн кафедрою публічного управління та регіоналіститки Одеського регіонального інституту державного управління.

Змістовні та нагальні проблеми в рамках тематики семінару визначили завідувачка кафедри, доктор наук з державного управління, професор Приходченко Л.Л. та доктор наук з державного управління, професор Саханєнко С.Є.

Під час семінару відбувалася конструктивна дискусія, було внесено ряд пропозицій.