Закінчила роботу Вісімнадцята всеукраїнська конференція студентів і молодих науковців "Інформатика, інформаційні системи та технології - 2021"!

9В Університеті Ушинського закінчила роботу Вісімнадцята всеукраїнська конференція студентів і молодих науковців "Інформатика, інформаційні системи та технології-2021"!
Вдруге конференція відбувалася в дистанційному форматі.
На конференції своїми науковими результатами поділились молоді науковці ЗВО Одеси, Києва, Житомира, Харкова.

Доповідачі Університету Ушинського представили результати участі у Всеукраїнських конкурсах наукових робіт з інформатики.

Велику зацікавленість викликали доповіді:

- "МЕТОДИКА ОРГАНІЗАЦІЇ ПЕРЕДАВАННЯ ПОТОКОВОГО ВІДЕО НАВЧАЛЬНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ", яку підготували Бартецька Ганна та Ребенко Юлія під керівництвом доцента кафедри прикладної математики та інформатики Брескіної Лади Валентинівни;

- "РОЗРОБКА ПРОГРАМИ КОНТРОЛЮ ДОСТУПУ НА ОСНОВІ РОЗПІЗНАВАННЯ ОБЛИЧ", яку підготував студент 4 року навчання спеціальності 014 Середня освіта (Інформатика) Недбас Андрій під керівництвом старшого викладача кафедри прикладної математики та інформатики Корабльова В'ячеслава Анатолієвича.

Учасники гуртка "Web-орієнтовані інформаційні системи", студенти 1 року навчання фізико-математичного факультету Бєльчу Даніїл, Блюднікова Тетяна, Головченко Тетяна, Полуяктова Катерина, Королькова Дар'я представили доповідь "АДАПТИВНІ МЕТОДИ НАВЧАННЯ ТЕМИ «МОВА HTML. CSS СТИЛІ». Науковим керівником студентів виступила старший викладач кафедри прикладної математики та інформатики Шувалова Ольга Ігорівна.

Загальне керівництво підготовкою та роботою конференції здійснювали завідувач кафедри прикладної математики та інформатики професор Мазурок Тетяна Леонідівна та доцент кафедри Бойко Ольга Павлівна.

Організаційний комітет висловлює подяку всім учасникам конференції і запрошує на форум у наступному році.

Із роботою конференції більш детально можна ознайомитися на сторінці кафедри прикладної математики та інформатики Університету Ушинського atl.pdpu.edu.ua