Почесною відзнакою «Трудова слава» нагороджено професора Пивоварчика Вячеслава Миколайовича

120 травня 2021 року у Будинку вчених відбулося шанування науковців Одеси з нагоди Дня науки. За вагомий науковий внесок у розвиток природничо-математичної науки почесну відзнаку Одеського міського голови «Трудова слава» отримав завідувач кафедри вищої математики та статистики фізико-математичного факультету Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К. Д. Ушинського, доктор фізико-математичних наук, професор Вячеслав Миколайович Пивоварчик.

Викладачі та студенти фізико-математичного факультету Університету Ушинського щиро вітають Вячеслава Миколайовича і бажають йому подальших наукових відкриттів!