Високий результат студента Університету Ушинського на XVI Літній універсіаді з бадмінтону

1З 7 по 9 червня 2021 року в Одесі пройшли фінальні змагання XVI Літньої універсіади-2021 з бадмінтону, де взяли участь 68 студентів із закладів освіти 6 регіонів України.

Від Одеської області у змаганнях узяв участь Максим Дубенко, який є студентом 2 року навчання спеціальності 017 Фізична культура і спорт Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К. Д. Ушинського. За результатами Універсіади в одиночній категорії серед чоловіків Максим посів 3 місце.

Колектив кафедри гімнастики та спортивних єдиноборств навчально-наукового інституту фізичної культури, спорту та реабілітації Університету Ушинського щиро вітає з високим спортивним результатом Максима Дубенко та його наставника - старшого викладача Пастернацького Вячеслава Всеволодовича!