Успішний виступ студентів факультету іноземних мов Університету Ушинського на міжнародному конкурсі «Міст китайської мови»

фото428 травня 2021 року в дистанційному режимі відбувся Всеукраїнський етап Міжнародного конкурсу «Міст китайської мови», в якому взяли участь студенти Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К. Д. Ушинського й учні спеціалізованих класів Конфуція закладів освіти, які є університетськими партнерами.

Конкурс проходив під патронажем Посольства КНР в Україні. На першому конкурсному етапі учасники презентували відеозапис монологу китайською мовою на тему «Моя китайська мрія». Друга частина конкурсу передбачала розв’язання комплексних завдань з питань лінгвокраїнознавства та лексико-граматичних аспектів китайської мови. На третьому етапі учасники продемонстрували свої творчі здібності, таланти і творчі можливості в китайському стилі. Саме на цьому етапі журі оцінювали креативність, старанність, природні таланти та обізнаність учасників у галузі китайської культури.

За рішенням журі ІІ місце посів студент 3 року навчання спеціальності 014 Середня освіта (Мова і література (китайська)) Чернявський Костянтин, ІІІ місце поділили студентка 3 року навчання спеціальності 014 Середня освіта (Мова і література (китайська)) Мединська Яна та студентка 2 року навчання спеціальності 035 «Філологія (східні мови та літератури (переклад включно (перша-китайська)))» Закопайло Дар’я.

За активну участь у конкурсі був нагороджений студент 3 року навчання спеціальності 035 «Філологія (східні мови та літератури (переклад включно (перша-китайська)))» Холенковський Кирило.

Нагороду за найкращій виступ отримав студент 3 року навчання спеціальності 014 Середня освіта (Мова і література (китайська)) Чернявський Костянтин.

Слухачі Освітньо-культурного центру Інститут Конфуція Університету Ушинського Штифорук Дар'я, Білик Дар’я, Варовей Марія, Салієва Маргарита були нагороджені сертифікатами за участь у міжнародному конкурсі.

Цей щорічний захід дозволяє учасникам не тільки демонструвати свій творчий та навчальний потенціал під час опанування іноземної мови, але й представляти свою країну на міжнародному етапі конкурсу в Китаї.

 

Пустая синяя полоска

© 2017 Університет Ушинського