Онлайн-семінар «Управління якістю освіти США (штат Каліфорнія)»

16 червня 2021 року Південноукраїнським центром професійного розвитку керівників та фахівців соціономічної сфери Університету Ушинського було проведено онлайн-семінар за темою «УПРАВЛІННЯ ЯКІСТЮ ОСВІТИ США (ШТАТ КАЛІФОРНІЯ)». Співорганізаторами заходу виступили кафедра освітнього менеджменту та публічного управління Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К. Д. Ушинського  та Сommunity Outreach Academy Elementary Charter School.

В онлайн-семінарі взяли участь понад 60 фахівців, зокрема співробітники університету, студенти другого (магістерського) рівня навчання зі спеціальностей 073 Менеджмент, 013 Початкова освіта, менеджери освіти Одеської області.

З вітальним словом до учасників семінару від Університету Ушинсьокго звернулися проректор з наукової роботи, професор Музиченко Г. В. та завідувач кафедри освітнього менеджменту та публічного управління, професор Долженков О.О.

Головним спікером з боку закладу-пертнера виступив директор Community Outreach Academy Elementary Charter School пан Майкл Серді.

На семінарі обговорили низку питань, зокрема:

· специфіку планування роботи закладу освіти;

· управління системою якості освіти;

· соціально-психологічний супровід педагогічних кадрів.

Під час семінару відбулася дискусія, під час якої учасники заходу поставили низку запитань доповідачеві. За результатами заходу слухачі отримали електронні сертифікати про участь в онлайн-семінарі.

 

Пустая синяя полоска

© 2017 Університет Ушинського