ГРАН ПРІ на Міжнародному фестивалі-конкурсі мистецтв здобув студент факультету музичної та хореографічної освіти Університету Ушинського

1ІІІ Міжнародний багатожанровий конкурс мистецтв «Співограй» об’єднав понад 180 учасників і тому конкурсні змагання виявились дуже напруженими та складними, і вимагали від учасників прояв виконавської майстерності. Переконлива перемога Георгія Коновальчука в номінації "Виконавець-інструменталіст (з класу гітари)" знов засвідчила високий професійний рівень підготовки майбутніх фахівців в галузі музичної освіти  на факультеті музичної та хореографічної освіти Університету Ушинського. Саме звучання класичної гітари у виконанні Г. Коновальчука залишило яскраві враження й продемонструвало високі досягнення розвитку гітарної виконавської школи в Україні, зокрема в Одесі. Найвища оцінка високоповажного журі засвідчила не тільки високий рівень музично-виконавської майстерності студента, а й високий професіоналізм його викладача – Кабур Людмили Миколаївни.

Щиро вітаємо переможця та його наставника з перемогою та бажаємо нових творчих злетів на шляху професійного зростання та вдосконалення!

 

Пустая синяя полоска

© 2017 Університет Ушинського