Найвищу нагороду Міжнародного фестивалю "Таланти України" отримала Войцуцька Катерина з факультету музичної та хореографічної освіти Університету Ушинського

1Міжнародний фестиваль-конкурс "Таланти України" (м. Харків), організаторами якого  виступило ТО "ART ZIRKA FEST", в Україні та Європі зібрав багато учасників з різних вищих навчальних мистецьких та культурних закладів нашої країни та зарубіжжя у різних номінаціях.

Катерина Войцуцька виступила в номінації "інструментальний жанр (фортепіано)" і продемонструвала високий рівень фахової підготовки та виконавську майстерність. Журі, яке складалося з народних та заслужених артистів, діячів культури і мистецтв, високо оцінило виступ конкурсантки та відзначило виступ студентки Університету Ушинського почесною та найвищою нагородою конкурсу - Гран-прі! Ця переконлива перемога сталася завдяки творчій сумлінній і кропіткій співпраці студентки та її викладача – Мамикіної Анжеліни Іванівни.

Вітаємо з високою нагородою та бажаємо  натхнення та нових творчих перемог!