Університет Ушинського - співорганізатор круглого столу «30 років незалежності України: виклики, здобутки, перспективи подальшого розвитку»

photo162453588127 червня 2021 року кафедра політичних наук і права Університету Ушинського в кооперації із кафедрою соціально-економічних дисциплін Одеського державного університету внутрішніх справ провела круглий стіл «30 років незалежності України: виклики, здобутки, перспективи подальшого розвитку». У роботі форуму з доповідями на актуальні теми сьогодення в політико-правовій сфері Української держави виступили викладачі та аспіранти кафедри політичних наук і права. Учасники активно дискутували щодо напрямів роботи, якими стали політичні та гуманітарні вектори розвитку країни в глобалізованому світі, а також стратегії розвитку соціально-правової держави в Україні.