Літній табір Освітньо-культурного центру "Інститут Конфуція" Університету Ушинського в м. Одесі

photo5384057937707774715У період з 14 по 25 червня 2021 року Освітньо-культурний центр «Інститут Конфуція» Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К. Д. Ушинського проводив літній табір для учнів закладів освіти-партнерів по міжнародному проєкту.

Протягом двох тижнів учні вивчали основи китайської мови, поліпшували свої навички з читання і мови, цілком занурювалися в культуру Піднебесної. Викладачі та студенти провели майстер-класи ієрогліфіки «Напиши імʼя своє... китайською мовою», практикум малювання «Чарівні фарби боді-арту», продемонстрували чайну церемонію за китайськими традиціями і навіть відвідали Одеський музей західного і східного мистецтва. Найцікавішою для учнів була участь у квесті та конкурсі «Міст Китайської мови».

Під час церемонії закриття табору відбулося урочисте вручення сертифікатів і подарунків його учасникам, а також нагородження переможців конкурсу «Китайський міст».

Викладачі також розповіли учням закладів освіти та їхнім батькам про цікаве академічне життя, перспективність професії учителя іноземних мов, перекладача, а також ознайомили гостей заходу з особливостями вступу до університету за спеціальностями «Середня освіта. Мова і література (китайська)» та «Філологія».