Звання лауреата I ступеня на V Міжнародному фестивалі-конкурсі «Campane di Cristallo» в Одесі отримала студентка Ван Сяосяо

mЗвання лауреата I ступеня на V Міжнародному фестивалі-конкурсі «Campane di Cristallo» в Одесі отримала Ван Сяосяо - студентка магістратури факультету музичної та хореографічної освіти Університету Ушинського в номінації «Академічний вокал».

У конкурсі взяли участь понад 30 співаків з України, Молдови, Китаю. Оцінювало виступи конкурсантів журі, у складі якого були провідні фахівці-вокалісти з Македонії, Молдови й України. Журі високо оцінило виконавську майстерність Ван Сяосяо.

Підготувала студентку професор кафедри теорії музики і вокалу Джулай Анна Андріївна.

Бажаємо Ван Сяосяо та її наставникові подальших успіхів і високих творчих досягнень!