Волонтери у бібліотеці Університету Ушинського

avaНа початку тижня до бібліотеки Університету Ушинського завітали студенти-волонтери фізико-математичного факультету.

Під керівництвом доцента кафедри вищої математики і статистики Ольги Яковлєвої та бібліотекарки Наталії Гончаренко студенти охоче взялися до роботи з організації та прибирання бібліотесного фонду. Волонтери ознайомились із книгозбірнею цінної та рідкісної літератури і доєдналися до систематизації та організації тематичних розділів з математики й педагогіки.

Щиро дякуємо студентам за активну участь у житті бібліотеки та відповідальне ставлення до книжкового фонду. Ми завжди раді вітати волонтерів і цінуємо таку співпрацю.

Запрошуємо всіх бажаючих спробувати себе у волонтерстві. За детальною інформацією звертайтесь за телефоном 753-02-54, або  на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

 

Пустая синяя полоска

© 2024 Університет Ушинського
https://8.215.58.83/ https://147.139.182.39/ https://147.139.212.74/ https://hoston.blob.core.windows.net/juragan/slot-mahjong-gacor.html https://hoston.blob.core.windows.net/juragan/slot-luar-negeri.html https://hoston.blob.core.windows.net/juragan/slot-gacor-online.html https://simkatmawa.ubt.ac.id/V2/app-web/page/produk/demo-pragmatic/ https://sisdata.unpak.ac.id/uploads/sgacor/ https://ee.itk.ac.id/data/
https://slot-bonanza-terpercaya.powerappsportals.com/