Засідання ради «Інституту Конфуція» третього скликання 2021 року Університету Ушинського і Харбінського інженерного університету

Image0000319 жовтня 2021 року відбулося підсумкове засідання Ради Освітньо-культурного центру «Інститут Конфуція» Університету Ушинського третього скликання в онлайн-форматі. Партнери з Харбінського інженерного університету оцінили роботу Центру за 2020 рік. Незважаючи на пандемію коронавірусу, у звітний період «Інститут Конфуція» продовжував активно функціонувати на вдосконалених цифрових платформах і досяг значних результатів у галузі культури, освіти і науки.

Під час спільного засідання члени Ради і Кабінетів «Інституту Конфуція» з українського та китайського боку обговорили перспективні плани розвитку Центру, можливості консолідації спільних зусиль щодо розширення співробітництва в різних сферах після реструктуризації Головного управління Інститутів Конфуція (Ханьбань) КНР.

Одним з ключових моментів зустрічі було оголошення результатів успішної участі студентів Університету Ушинського, школярів та слухачів лінгвокультурної підготовки в конкурсах та олімпіадах з китайської мови, а також під час складання багаторівневих іспитів HSK та YCT. Відзначено було успішне функціонування Класу Конфуція при Одеській ЗОШ №117, що був відкритий на базі «Інституту Конфуція» Університету Ушинського в 2020 році.

Керуючись планом розвитку на 2017-2022 роки, «Інститут Конфуція» Університету Ушинського має намір і в подальшому підтримувати співпрацю та конструктивний діалог університетів-партнерів, народів КНР та України.

 

Пустая синяя полоска

© 2017 Університет Ушинського