Стажування студентів спеціальності 073 Менеджмент в Управлінні Державної служби якості освіти Одеської області

1Студенти кафедри освітнього менеджменту та публічного управління Університету Ушинського пройшли стажування в Управлінні Державної служби якості освіти в Одеській області з 01.11.2021 по 28.02.2022. Здобувачам спеціальності 073 Менеджмент, ОПП “Управління закладом освіти” було запропоновано для стажування відділи: “Інституційний аудит”, “Робота з експертами” та “Взаємодія з органами місцевого самоврядування, моніторингу та позапланового контролю закладів освіти”. Під час стажування майбутні професіонали ознайомитись зі специфікою діяльності структурних підрозділів Управління Державної служби якості освіти в Одеській області, набули практичного досвіду роботи на державній службі, що сприяло формуванню компетентностей у межах програмних результатів навчання ОПП “Управління закладом освіти”.