За участю кафедри музичного мистецтва і хореографії відбувся ХІІІ Міжнародний багатожанровий фестиваль-конкурс мистецтв «Пори року в Одесі»

1ПОРИ РОКУ В ОДЕСІ – СВЯТО ДЛЯ ДІТЕЙ ТА ВЧИТЕЛІВ

19 грудня 2021 року за участю кафедри музичного мистецтва і хореографії Університету Ушинського відбувся 13 Міжнародний багатожанровий фестиваль-конкурс мистецтв «Пори року в Одесі. Свято у Святого Миколая». За звання найкращих змагалися діти і дорослі з різних місць України, Молдови, Китаю. Було представлено номінації: хореографія, театр мод, вокальне мистецтво, театр, інструментальне виконавське мистецтво.

Найталановитіші конкурсанти отримали Гран-прі. У номінації вокал володаркою стала Катерина Шабелько (Школа Sing It, художній керівник Чернова Ярина) та в номінації «Хореографія»: Народний художній колектив ансамбль народного танцю «Барвінок» (керівник Малініна Христина). Конкурс проходив очно в Єврейському культурному центрі Бейт-гранд, а також в дистанційному форматі, в якому почесне гран-прі журі віддали Народному художньому колективу танцю «Радуга» Палацу дітей та юнацтва ім. А.Т. Іванової, керівники: Тихонова О.Я, Полякова І.Ф).

Приємною подією була зустріч з випускниками кафедри музичного мистецтва і хореографії Університету Ушинського: багато керівників колективів, які брали участь були колишні студенти, і навіть сьогоднішні здобувачі мали змогу презентувати на конкурсі досягнення своїх учнів.

На кожному конкурсі фактором успіху його проведення є склад журі. Учасники журі конкурсу «Пори року в Одесі» − відомі артисти та викладачі Університету Ушинського:

- Народна артистка України, солістка Одеського театру музичної комедії ім. М.Водяного Наталя Завгородня;

-Заслужений артист України, художній керівник балетної трупи Одеського національного театру опери та балету Гаррі Севоян;

-Заслужений працівник культури України, доцент кафедри музичного мистецтва і хореографії Університету Ушинського Ірина Герц;

-кандидат педагогічних наук, доцент кафедри музично-інструментальної підготовки Університету Ушинського Оксана Горожанкіна;

-старший викладач кафедри музично-інструментальної підготовки Університету Ушинського Анжеліна Мамикіна;

приват-доцент кафедри музичного мистецтва і хореографії Університету Ушинського Ніна Лісовська;

-фіналіст проекту «Голос Країни» Андрій Карпов.

Організатори:

• громадська організація «Танцювальна Одеса»;

• Державний заклад «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського», кафедра музичного мистецтва і хореографії;

• Центр дитячої та юнацької творчості «Зоресвіт».

Автором і директором цього конкурсного проєкту є доцент кафедри музичного мистецтва і хореографії Університету Ушинського Ольга Мікулінська.

 

Пустая синяя полоска

© 2017 Університет Ушинського