Гостьова лекція для здобувачів ОНП «Психологія» в Університеті Ушинського

image14 січня 2022 року в Університеті Ушинського для здобувачів ОНП «Психологія» на платформі Zoom було проведено онлайн-лекцію на тему «Психологія губристичної мотивації».

Лекцію провела Фоменко Карина Ігорівна, доктор психологічних наук, доцент, професор кафедри психології Харківського національного педагогічного університету імені Г. С. Сковороди, гарант освітньо-наукової програми «Психологія» ОНР «Доктор філософії» (Phd) за спеціальністю 053 Психологія.

Здобувачі ознайомилися з історією дослідження проблеми губристичної мотивації, специфікою губристичної мотивації суб’єкта діяльності та її психологічних детермінант, методиками діагностики губристичної мотивації особистості тощо.

Онлайн-зустріч пройшла у невимушеній відкритій атмосфері, лектор надала розгорнуті відповіді на всі питання, що виникли у здобувачів.